Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» Литвин підписав цей закон сьогодні.

Раніше В. Янукович заявляв про намір підписати даний закон.

Як повідомлялося, 21 квітня Верховна Рада Україна врегулювала питання використання копії прапора Перемоги під час святкування 9 травня.

Відповідно до закону, прапор Перемоги може підніматися на флагштоках поряд з державним прапором України. Законом встановлюється порядок офіційного використання прапора Перемоги. Прапор Перемоги трактується в документі як "символ перемоги радянського народу, його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни".

Відповідно до закону, зовнішній вигляд копій прапора Перемоги має відповідати виду штурмового прапора 150-й ордена Кутузова другого ступеня Ідріцкой стрілецької дивізії. Закон також встановлює порядок використання прапора Перемоги біля Вічного вогню, могил невідомого солдата і невідомого матроса, а також під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги.

Нагадаємо, що Львівська обласна та міська ради та ще 15 рад області виступили проти вивішування червоних прапорів.

ІА "Вголос": НОВИНИ