У неділю, 18 квітня, гравець збірної України Руслан Малиновський приніс перемогу «Аталанті» над «Ювентусом».

Півзахисник забив єдиний гол у матчі 31-го туру Серії А. Руслан не з’явився у стартовому складі. Він вийшов на поле лише на 72-й хвилині.

Наприкінці протистояння 27-річний українець отримав хорошу передачу від Ілічича та потужно пробив здалеку. Круглий поцілив у гравця «Ювентуса» Сандро та залетів у ворота – 1:0.

Цього сезону Малиновський зіграв 29 матчів у італійському чемпіонаті та забив 4 м’ячі. У грі проти «Ювентуса» він отримав оцінку 7,3. Українець провів на полі 19 хвилин. За цей час він зумів віддати 9 з 9 точних передач та один раз обвів суперника.

Після 31-го зіграного туру «Аталанта» перебуває на 3-й позиції в чемпіонаті. Команда Малиновського набрала 64 очки. «Ювентус» опустився на четверте місце – 62 бали.

На другій позиції в Серії А перебуває «Мілан» - 66 очок. Лідером чемпіонату продовжує залишатися «Інтер». За сім турів до кінця поточного сезону «нерадзуррі» відірвалися від найближчого переслідувача на 9 очок та набрали 75 балів.