Львівська міліція та прокуратура вирішують, за якою статтею порушити кримінальну справу у зв’язку із підпалом автомобіля начальника управління транспорту і зв’язку Ярослава Вовчака.
Про це повідомило авторитетне джерело у прокуратурі Личаківського району.
Джерело стверджує, що Личаківський райвідділ міліції планує порушити кримінальну справу за фактом знищення майна.
Прокуратура Личаківського району, за його інформацію, наразі не вирішила чи трактувати даний випадок як замах на життя, чи як спробу налякати або попередити.
Сьогодні міліція повідомила, що на місці події було знайдено запальничку та дерев’яну палицю з намотаним ганчір’ям. При цьому правоохоронці не відкинули і вчорашню версію, що загоряння автомобіля могло трапитись через технічну несправність автомобіля.
Прес-Тайм
ІА "Вголос": НОВИНИ