Міська влада Львова змінила механізм видачі дозволів на встановлення автономного опалення.
Про це „Прес-Тайм" повідомила прес-служба Львівської міськради.
Міський голова Львова Андрій Садовий підписав рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, згідно з яким буде вдосконалено механізм надання дозволів на відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів, зазначено у повідомленні.
Йдеться про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 10 квітня цього року «Про утворення постійно діючих міжвідомчих комісій з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання при виконкомі міської ради та районних адміністраціях». Тепер міжвідомчі комісії можуть одразу надавати дозвіл на виготовлення робочого проекту на влаштування систем автономного теплопостачання будинків і його погоджувати. До цього процедура проводилась у два етапи.
При встановленні автономного опалення споживач повинен отримати відповідне погодження від ЛМКП «Львівводоканал», щоб не погіршити якість водопостачання у будинку при зміні схеми теплопостачання, а також ВАТ «Львівобленерго» робить висновки про можливість влаштування системи автономного опалення у будинку або споруді, зазначає прес-служба міськради.
З березня до липня цього року 1 500 мешканців подали заяви на встановлення автономного опалення. Їм видано дозволи на виготовлення робочого проекту. Близько 150 заявникам вже видано дозвіл на виконання робіт з від'єднання від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води.
Прес тайм
ІА "Вголос": НОВИНИ