«У п’ятницю одне з інформаційних агентств Львова оприлюднило інформацію з посиланням на «спеціальну робочу групу працівників управлінні СБУ у Львівській області», яка буцімто виявила цілий ряд порушень в процесі будівництва стадіону та аеропорту у Львові. Враховуючи, що досі Львівська міська рада не отримувала жодної інформації від СБУ про проведення тих чи інших розслідувань і тим більше про наявність будь-яких висновків на цю тему, керівництво міста в оперативному порядку зв’язалось з керівництвом СБУ у Львівській області для отримання додаткової інформації. Однак, як виявилось, про жодні висновки «робочої групи працівників СБУ» не знали і  самі керівники даної служби. Того ж дня, з’явився офіційний прес-реліз УСБУ у Львівській області, який повністю спростував неправдиве повідомлення інформаційного агентства», - йдеться у повідомленні.

Львівська міська рада вважає, що даний інцидент є «цілеспрямованою спробою дискредитувати громаду міста Львова та підготовку міста до Євро-2012» напередодні важливого візиту до України Президента УЄФА Мішеля Платіні, який зокрема буде присвячений вивченню ситуації в містах, що готуються до Чемпіонату.

Львівська міська рада звертається до УСБУ у Львівській області з «наполегливим проханням провести оперативне додаткове розслідування з метою вивчити усі обставини інциденту, з’ясувати замовників даної провокації та їх мотиви». 

ІА "Вголос": НОВИНИ