Поступ
postup.brama.com
—„Лазаренко „прославив” Україну”. Україна рідко опиняється на чільних місцях у світлих рейтингах. А якщо й опиняється, то у таких, ніж яких відчуваєш не гордість, а сором.
—„Пропорційний крок до політреформи”. Затвердили основну вимогу лівих для остаточного ухвалення змін до Конституції.
—„Ющенко все одно переможе”. У разі участі в другому турі президентських виборів 2004 року Віктора Ющенка Віктора Януковича, за лідера „Нашої України” готові проголосувати 38,6% українців, за прем’єр-міністра — 28%.
—„Ірак Кучму не врятує”. Налагодження нормального діалогу між Україною та США і повернення його до такого рівня, який був на момент проголошення Україною незалежності, можливе лише у посткучмівському епоху. Про це у четвер недвозначно натякнув перший заступник держсекретаря США Ричард Армітедж під час прес-конференції у Києві.
—„Кредитні історії від Нацбанку”. Заступник голови НБУ Олександр Шлапак подав у ВРУ проект Закону „Про організацію формування й обігу кредитних історій”.

„Високий Замок”
www.wz.lviv.ua
—„Мажоритарні тіні зникнуть опівночі”. Відтепер народних депутатів обиратимуть лише за партійними списками.
—„Леонід Кучма на Рівненщині взявся за лопату”. Вчора на Рівненщині побував Президент України Леонід Кума. Він відвідав підприємство „Рівне азот”, відкрив колегіум селі балашівка Березнівського району, а добудови блоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС, що відбулася у Кузнєцовську.

Ратуша
—„Перевиконаний бюджет”. Бюджети міста за минулий рік перевиконано на 27 мільйонів гривень. Про це на четверговому засіданні сесії Львівської міської ради повідомила депутатам заступник міського голови, начальник управління фінансів Любов Максимович.
—„На захист директора”. Міський голова Трускавця Лев Грицак скерував прем’єр-міністру Вікторові Януковичу листа щодо політичної діяльності директора ЗАТ Трускавецькурорту” Богдана Аксентійчука, який представництво блоку „Наша Україна” розцінює не інакше, як політичний донос.

ІА "Вголос": НОВИНИ