"Фактично ми створили формальний блок, але ми проводимо тендер на особистості. По кожній людині ми будемо дивитися, що кожна людина зробила у місті, в селі", – сказав екс-віце-прем’єр Микола Томенко у середу, 7 грудня, коментуючи формування виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко.

Він підкреслив, що виборчий список Блоку буде списком "особистостей, а не партій".

"Останніми днями нескінченним потоком підтягуються особистості. І це позитив – у нас є з чого вибирати", – повідомив Томенко, зазначивши, що "список не може формуватися таємно".

Крім того, екс-віце-прем’єр запевнив, що у списку Блоку Юлії Тимошенко не буде людей, причетних до розбудови режиму Кучми та корупційних дій.

Як повідомив напередодні в інтерв’ю газеті "Дело" депутат парламентської фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шкіль, на сьогоднішньому з’їзді буде проведено рейтингове голосування по кандидатах, висунутих регіональними організаціями, за результатами якого буде формуватися виборчий список Блоку.

Це правило, за словами Шкіля, не стосуватиметься лише першої десятки списку, яка вже визначена. Він додав, що у першій десятці не буде ані співаків, ні спортсменів.

Радник Юлії Тимошенко Олег Мєдвєдєв, відповідаючи сьогодні на запитання журналістів щодо конкретних прізвищ у виборчому списку, зауважив, що до пленарного засідання з’їзду, яке розпочнеться о 17:00, він не має права називати ті прізвища, які йому відомі.

На запитання щодо можливості участі у списку Олександра Зінченка Мєдвєдєв відповів: "До фінальної частини з’їзду ще багато часу, і я не виключаю, що це прізвише з’явиться у списку".

За його словами, "Юлія Тимошенко бачить його членом команди, але він бачить себе керівником партії. Все залежить від самого Зінченка, від того, який він обере формат партнерства".

Прес-служба Тимошенко

ІА "Вголос": НОВИНИ