Про це повідомляється в прес-релізі правозахисної організації Amnesty International.
Методи катування вони вибирали за допомогою саморобної рулетки.
Відстороненим поліцейським пред'явили звинувачення в адміністративні правопорушення. Очікується, що проти них можуть порушити й кримінальну справу.Знущанням в основному піддавалися підозрювані у скоєнні злочинів, пов'язаних з наркотиками. За даними Agence France-Presse, всіх їх тримали в приватному будинку, переобладнаному під в'язницю. За версією слідства, створили її співробітники розвідувального відділу поліції в столичному передмісті Біньян.
Імпровізовану в'язницю розкрили після того, як влада отримали скаргу від однієї з жертв поліцейських. Загалом на тортури поскаржилися 44 людини. У приміщенні, в якому їх тримали, виявився стіл з рулеткою з назвами тортур на секторах. З її допомогою тюремники вибирали спосіб знущань над полоненими.
Один з варіантів насильства називався «Менні-Пакман». Це означало, що жертву безперервно б'ють протягом 20 секунд. Таку назву ці тортури отримала на честь знаменитого філіппінського боксера Менні Пакіао. У «Позі кажана» ув’язненого на півхвилини підвішували вниз головою. Крім того, додає Associated Press, жертв катували струмом, а також били сталевими прутами, бейсбольними битами та іншими предметами.
За версією правозахисників, поліцейські катували підозрюваних заради розваги. Як додає AFP, вони вдавалися до знущань і для того, щоб отримати потрібні їм свідчення. У ході тортур тюремники надягали маски і перуки, щоб ще більше налякати своїх жертв, а також часто напивалися.
Інциденти з звільненням поліції за тортури відбувалися на Філіппінах і раніше. Як повідомляє AP, в 2010 році в одному зі столичних відділень звільнили одразу 11 осіб, яких викрили у катуваннях підозрюваного у пограбуванні.
Джерело: ЛентаІА "Вголос": НОВИНИ