Про це повідомила Поліція Львівської області.

Зазначається, що чоловік неодноразово був притягнутий до відповідальності.

Наркоділки закуповували значні партії наркотичної речовини канабіс, яку в подальшому збували, роблячи «закладки» та здійснюючи поштові відправлення в різні регіони України. Окрім того, в орендованій квартирі вони вирощували нарковмісні рослини - коноплі. 

«Клієнтів» зловмисники підшуковували у профільних Телеграм-каналах та онлайн-крамницях, а розрахунки здійснювали за допомогою банківських переказів та використовуючи криптогаманець.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання у наркорозсповсюджувачів виявили та вилучили: рослини конопель, обладнання для їх вирощування, готові до відправлення посилки з канабісом, пакунки з наркотичними речовинами, сотні готових «закладок», засоби пакування та зв’язку, чорнові записи. Крім того, у чоловіка вилучили пістолет, набої до нього та інші речові докази. 

Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

ІА "Вголос": НОВИНИ