Про це інформує головне управління ДСНС України у Волинській області.
14 липня ввечері на лінію 101 надійшло повідомлення про те, що у Луцьку на проспекті Президента Грушевського через сильний вітер дерево впало на два автомобілі.
За допомогою бензопили надзвичайники розпиляли повалене дерево та вивільнили автівки.
ІА "Вголос": НОВИНИ