Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, заступник начальника одного з управлінь ГУ ДСНС в області діяв у змові зі службовцями УЗ. Вони пропонували військовозобов’язаним працевлаштування на посаду «машиніста бульдозера», що передбачало подальше отримання броні від призову.

Свої «послуги» фігуранти оцінили у 5 тисяч доларів. Кошти передавали частинами: половину — перед оформленням документів, решту — після отримання підтвердження про бронювання.

Посадовця ДСНС затримали під час отримання другого траншу — 2 500 доларів.

Під час обшуків за місцями проживання та в службових приміщеннях правоохоронці вилучили готівку, документацію щодо працевлаштування та інші речові докази, які, за версією слідства, підтверджують системний характер незаконної діяльності.

Посадовцю повідомили про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво та одержання неправомірної вигоди).

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ІА "Вголос": НОВИНИ