Про це інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
Виконуючий обов'язки начальника Гусятинського відділу поліції Володимир Романський повідомив, що трапилося нещастя на території недіючої котельні в Гусятині в понеділок, 18 липня.
Товариші загиблого розповіли, що почався дощ і вони вирішили перечекати його у котельні. В якийсь момент їхній друг перечепився за оголений дріт і його вдарило струмом. Хлопці викликали швидку.
Володимир Романський сказав, що розтин встановить остаточну причину смерті двадцятиоднолітнього юнака. Окрім цього правоохоронці з'ясовують, чому і як жителі Гусятина опинилися в котельні. За інформацією правоохоронця, в недіючому приміщенні є 6-7 щитків, але лише один був під напругою. Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 частина 1 ККУ – умисне вбивство.
Проте правоохоронці порушили ще одну статтю, а саме – опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов'язків. Її інкримінують двадцятитрьохлітньому жителю Гусятина. 18 липня поліцейські у складі групи швидкого реагування близько 2:30 виїхали на виклик до місцевої лікарні.
Саме туди привезли тіло юнака, ураженого електричним струмом. Під час опитування свідків події, один з хлопців почав чинити опір, поводився агресивно, накинувся на правоохоронців, шарпаючи їх за форму.
Опір поліцейському розслідують працівники інспекції по особовому складу ГУНП в Тернопільській області відповідно до ст.і 342 ч. 2 Кримінального кодексу України.
ІА "Вголос": НОВИНИ