Голова Львівської ОДА Петро Олійник повідомив, що заяви партії "Пора" до керівництва ЛОДА щодо пояснення причин проведення Дня шахтаря у Львові не існує.
Про це він сказав на прес-конференції сьогодні.
"Такої заяви не існує, бо така заява може існувати, коли її робить або Президія партії, або рада партії. Я мав мову з Маркіяном Іващишином та іншими - такої заяви нема. Це окрема думка окремих політиків з партії "Пора", - сказав Олійник.
Голова облдержадміністрації зазначив, що проведення Дня Шахтаря на Львівщині було заплановане ще у 2000 році, коли він працював міським головою Червонограда.
"Ми усвідомлювали, що є неоднозначне ставлення центральних органів державного управління до вугільних підприємств Галичини… Потім, після Помаранчевої революції, ми з моїм другом, міністром вугільної промисловості Віктором Тополевим, запланували концепцію святкування Дня шахтаря. Перший рік, враховуючи період після Помаранчевої революції, новий уряд, ми запланували провести у Донецьку, а на наступний рік був запланований День шахтаря у Львові. Йшла колосальна підготовка, йшли великі організаційні заходи. Помінявся уряд. Я дякую Сергію Тулубу, що ця концепція не помінялася", - сказав Олійник.
Як повідомляло агентство, Львівська обласна організація ГП "Пора" звернулася до керівництва Львівської ОДА з заявою, у якій вимагала публічно пояснити мотиви проведення у Львові всеукраїнського святкування Дня шахтаря.
У заяві зокрема зазначено, що "ЛОО ГП "Пора" здивована абсурдною ініціативою Львівської ОДА проводити всеукраїнське святкування Дня шахтаря у Львові та вважає такі методи загравання із новою владою образливими для Львівщини".
Прес тайм
ІА "Вголос": НОВИНИ