Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Медаллю «За військову службу України» нагородили:
Ордена Богдана Хмельницького II ступеня удостоїли:
 полковника Олега Подлівахіна.
 
"Дорогі воїни, земляки, Львівщина пишається вами. Бережіть себе і своїх", - написав Козицький.

ІА "Вголос": НОВИНИ