Прибирання пилу та сміття давно автоматизоване за допомогою пилососів. Це зручна техніка, що забезпечує видалення забруднень з різних поверхонь шляхом всмоктування, що означає походження назви. Потрібно лише підготувати пристрій, підключитися до мережі та в результаті скористатися пристроєм. Після прибирання необхідно вимити контейнер із брудом або витрусити мішок.
Виробники пропонують таку техніку з різним поєднанням параметрів та характеристик. Бажаючі можуть вибрати пилосос із різними параметрами потужності, з тим чи іншим видом прибирання, а також великою різноманітністю контейнерів. Кожен пилосос у результаті буде призначений для конкретних умов та роботи. Різні проблеми пропонують свою техніку гарантію від 1 року.
Спосіб прибирання
Одна з найважливіших класифікацій для успішного вибору. Сьогодні на ринку існують такі варіанти:
-
Сухе прибирання. Пилосос такого типу всмоктує сміття та пил, а забруднення збираються у мішки, водяний фільтр чи контейнер. Відмінно показують себе пристрої з водяним фільтром, що додатково зволожує повітря та виключає потрапляння до нього пилу;
-
Вологе прибирання. В наявності є контейнер з двома відсіками, куди поміщається вода для чищення поверхонь, а також вода після фактичного збирання.
Другі види порохотягів можуть доповнюватися великим набором додаткових функцій, включаючи видалення мікробів пором, а також інтенсивне видалення забруднень.
Додатковий функціонал
Чим більше функцій та можливостей, тим зручніше пилосос у використанні:
-
автоматичне відключення (такий режим є актуальним для роботів-пилососів, коли після закінчення прибирання пристрій повертається на док-станцію);
-
змотування шнура (цією функцією нікого не здивувати і найчастіше вона використовується за умовчанням);
-
ароматизація повітря (після прибирання у кімнаті буде стійкий приємний запах);
-
індикатор зарядки (додаток для акумуляторних моделей та роботів-пилососів);
-
турборежим (ідеальне рішення для ситуацій, коли приміщення сильно забруднені).
Додатково пилососи можуть мати інжекційний фільтр, м'який бампер у вигляді демпфери, щоб унеможливити поломки корпусу, а також зберігання насадок на ручці для швидкого доступу.
Типи фільтрів
Випускні елементи фільтрації можуть бути різного типу, але в основному використовуються наступні варіації:
-
HEPA. Відмінне рішення завдяки очищенню повітря на рівні 99,99%. Матеріал збирається у гармошку, гарантуючи при цьому ідеальні умови для пропускання повітря;
-
Мікро. Один із видів вугільного фільтра, застосовується стандартне листове виконання з напиленням. Через мінімальний обсяг вугілля він може відмінно вбирати в себе неприємні запахи.
Вигляд фільтра, що встановлюється, визначає вартість пилососа.
Об'єм пилозбірника
Варіантів також кілька та обсяг залежить від поставлених завдань. До 1,3 л достатньо для невеликих квартир-студій або однокімнатних квартир. Від 1,4 до 2,4 л достатньо, якщо у квартирі 2-3 кімнати. Об'єм від 2,5 літрів використовується для великих приміщень, готелів та заміських будинків. Бажано після кожної кімнати зливати воду та заливати чисту, якщо використовується аквафільтр.
ІА "Вголос": НОВИНИ