Mipol постачала Dreistern Konserven партії м'яса для виробництва яловичого гуляшу, в якому було знайдено сліди кінської ДНК. Сама ж німецька компанія стверджує, що була лише переробником сировини, яку їй постачали.

«Dreistern не бере участь в забої або обробленні м'яса, компанія купує вже порізані шматки або свіжими, або в замороженому вигляді, і лише від сертифікованих постачальників», — йдеться в заяві компанії.

За інформацією тижневика Spiegel, Dreistern Konserven доставила близько 50 тисяч банок з гуляшем з яловичини в мережу німецьких магазинів Aldi, в цих партіях і знайшли ДНК конини. Товар було відразу вилучено з продажу.

За інформацією газети, один неназваний постачальник м'яса з Польщі також відправив близько 20 тонн м'яса німецькій фірмі Vossko через данського постачальника. Це м'ясо, в якому було виявлено сліди конини, надійшло в продаж через фірму Gusto, яка робила яловичі пельмені. Цю продукцію також було знято з продажу в Німеччині.

У середині лютого міністр сільського господарства Польщі Станіслав Калемба спростував заяви про причетність його країни до гучної історії з кінським м'ясом в Європі. Скандал розгорівся на початку року після того, як коняче м'ясо було виявлене в бургерах іспанської марки AhorraMas і ірландської Silvercrest Foods. Пізніше кінське м'ясо було виявлене в м'ясних напівфабрикатах у Франції, Німеччині та інших країнах Європи.

Припущення про польське походження конини вперше прозвучало в січні з вуст міністра сільського господарства Ірландії Саймона Ковінея.

Джерело: РИА Новости

ІА "Вголос": НОВИНИ