Правоохоронці викрили шахрайську схему продажу керівних посад до державних органів України.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Зазначається, що за надання своїх «послуг» шахраї вимагали «оплату» у сумі від 50 до 150 тисяч доларів.

Під час проведення обшуків було вилучено печатки та штампи різних органів державної влади та суб’єктів підприємницької діяльності, документи, чорнові записи, а також копії матеріалів різних кримінальних проваджень.

Крім того, у затриманих знайшли підозрілі та небезпечні предмети -  ймовірно гранати Ф-1, електродетонатори, балон і шприци з речовиною, схожою на ртуть.

У справі підозрюються 4 осіб, яким інкримінують вчинення злочину проти власності та їм повідомили про підозру за ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Наразі правоохоронці розслідують провадження за  ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство).

Згідно з українським законодавством, затриманим загрожує позбавлення волі терміном на 12 років та конфіскація майна.

Як писав «Вголос», поліція опублікувала несподівані докази щодо підозрюваної у вбивстві Шеремета.

ІА "Вголос": НОВИНИ