Психолог Оксана Васильєва зазначає, що спільний сон батьків та дитини погано впливає на здоров’я, перша за все, малюка, матері та батька.
Про це повідомляє 24 каналПсихолог зазначила, що спільний сон шкодить стосункам батьків.
Одна з причин – небезпека спільного сну. Якщо батьки спатимуть з дитиною, то вони повинні контролювати себе уві сні, що погано вплине на їх сон та на відпочинок надалі. Через це виникає дратівливість. Психолог зазначила. Що міцний сон – запорука здоров’я.
Спільний сон негативно впливає і на саму дитину.
Третя причина, чому не потрібно спати разом з дитиною – це потреба чоловіка в увазі жінки. Тому якщо чоловік звик спати в обіймах дружини, то дитина – це не привід жертвувати власним комфортом.
Психолог зазначає, що трапляються ситуації, коли жінки кажуть: як же так, у нас дитина, він повинен зрозуміти і показати свою любов в терпінні. Це неправильно, якщо мамі не вистачає доказів любові з боку батька, то їм потрібно це вирішити між собою іншим способом. Важливо пам’ятати: не варто залучати дитину у вирішення цієї ситуації. Оксана Васильєва вважає, що маніпулювання один одного за допомогою малюка в сім’ях відбувається дуже часто.
Тому психолог наголошує: дитина повинна спати окремо з народження.
Попри це лікар-психолог Вікторія Скуратова вважає, що спільний сон є адже корисним, як для матері, так і для дитини.
Для дитини він забезпечує відчуття захищеності і безпеки, що є однією з найбільших потреб у цьому віці. Якщо ця потреба є вдоволеною, то в дитини з часом формується відчуття базової довіри, що є важливим новоутворення цьому віці.
ІА "Вголос": НОВИНИ