Про це передає «ТСН».

За даними телеканалу до бойкоту приєдналась половина українців.

Як наслідок, лише харчова промисловість втратила близько ста мільйонів доларів.

Продаж російського одягу знизився на 70%. Російські автомобілі давно вже не бажаний товар, а тепер українці відмовляються й від російського бензину.

Через бойкот найбільша російська мережа автозаправок в Україні «Лукойл» змушена оголосити продаж усіх своїх активів в Україні

Продають їх австрійській компанії - втім, аналітики припускають, що оборудка фіктивна, росіяни вдалися до неї, аби ввести українців в оману.

З цією ж метою виробники замінюють на товарі штрихкоди - з російських на українські. Та знижують ціни, аби їхня продукція була бодай на копійку дешевша, ніж українська. Проте експерти кажуть: для економіки Росії в цілому український бойкот є майже не відчутним.

«Всіх продуктів харчування Росія експортує десь на 400 мільйонів доларів. Загальний експорт Росії за підсумками минулого року був десь 570 мільярдів , для Росії є більш принципові вуглеводні – нафта, газ, вугілля», - каже експерт. Ті, хто бойкотує, запевняють, вони і не намагаються повалити російську економіку. Їх турбує , що на ці гроші Росія веде війну на сході. І запевняють, ті хто купує російське, автоматично стають спонсорами цієї війни.

Нагадаємо, бойкотувати російські товари також почали і в Польщі

ІА "Вголос": НОВИНИ