Про це на брифінгу повідомив речник штабу АТО Андрій Лисенко.
Також бойовики ув’язнили місцевого ватажка проросійських «козаків» на прізвисько «Косогор».
За словами Лисенка, на окупований території триває активний процес перерозподілу власності та привласнення матеріальних ресурсів.
«Плотницький намагається взяти під свій контроль одну з мереж продуктових магазинів та бізнес-структури, пов’язані з контрабандним постачанням і торгівлею паливно-мастильними матеріалами, видобутком та реалізацією вугілля. Внаслідок некомпетентності та жадібності бойовиків, на тимчасово окупованих територіях Луганської області різко підвищилися ціни на продовольство. На складах товарів вкрай мало», – повідомив він.
Як відомо, між бойовиками «ЛНР» під керівництвом Плотницького та «козаками» Козіцина неодноразово виникали сутички за територію впливу.
Також «отаман» Козіцин звинувачував «главу ЛНР» Плотницького в тому, що він поцупив московські гроші.
ІА "Вголос": НОВИНИ