[media=92406,92408,92410,92412,92414,92415,92418] 

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Свої пропозиції під час засідання виклали перший заступник голови Регіональної ради підприємців у Львівській області, Михайло Коропецький, керівник ВГО «Союз захисту підприємництва» Володимир Костик, члени Ради підприємців у Львівській області Ігор Висовський, Ігор Секелик та інші. Модератором зустрічі виступив голова Регіональної ради підприємців у Львівській області Ростислав Сорока.

Народний депутат України Михайло Хміль відзначив: «На моє переконання, ключовим інструментом економічного відродження України стане переорієнтація бізнесу з торгівельного посередництва на самостійне виробництво. Звичайно для цього необхідно законодавче поле, щодо створення умов розвитку промисловості і підприємництва, а також зняти податковий тиск. Одним з реальних інструментів для відновлення промислового виробництва, є індустріальні і технологічні парки , саме цей шлях спрацював у наших найближчих західних сусідів».

У своєму виступі перший заступник голови Регіональної ради підприємців у Львівській області, один з кандидатів на посаду керівника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області  Михайло Коропецький відзначив, що такі зустрічі з народними депутатами проходять уже не вперше і найголовніше, що приносять свої реальні плоди. Наприклад, результатом зустрічі з членами парламентського комітету з питань податкової та митної політики були внесені поправки до деяких законодавчих актів, які полегшують роботу підприємцям. За словами Михайла Коропецького, зараз надзвичайно важливий діалог бізнесу і влади, результатом якого є спільне напрацювання змін і поправок до законів, без діалогу ми не зможемо досягнути успіху в жодній з реформ.

Михайло Коропецький акцентував увагу народних депутатів України, що розвиток промисловості і підприємництва можливий тільки при зміні Податкової системи. Стратегічним напрямком зміни податкової системи є зміна діяльності Державної фіскальної служби в напрямку сервісної служби по обслуговуванню платників податків.

Основою реформування податкового законодавства є легалізація трудових відносин і оплати праці. Він пояснив, що єдиний соціальний внесок – це один з  податків, який давить підприємництво. «Приблизно 7 років ми говорили про це і лише зараз нас почули і знизили єдиний соціальний внесок, але були поставлені такі умови, які влаштовують не увесь бізнес. Зараз наша мета зняти ці умови, залишити єдиний соціальний внесок на нижчому рівні, а для загального аналізу не відривати його від інших податків, як це роблять деякі чиновники. Я пропоную розглянути сукупно всі податки: і єдиний соціальний внесок, і податок на доходи з фізичних осіб, і різні нарахування на заробітну плату, і плюс ПДВ – і тоді інтегрально проаналізувати,  ефективність пропозицій підприємців, щодо зменшення податкових ставок. Підприємці вважають, що зниження єдиного соціального внеску не зменшить надходження до бюджету, натомість виведе із тіні заробітні плати, легалізує оформлення працівників, створить нові робочі місця і сформує нові умови для розвитку підприємництва», – зазначив Михайло Коропецький.

Загалом народні депутати закликали членів Ради підприємців Львівщини готувати свої пропозиції у вигляді законодавчих поправок, таким чином парламентарі готові їх розглядати і йти на зустріч бізнесу для покращення розвитку промисловості в цілому. Зустріч з нардепами Михайлом Хмілем, Сергієм Кіралем і членами Ради проходила у Львівській торгово-промисловій палаті.

ІА "Вголос": НОВИНИ