Про це повідомили на сайті клубу.

Разом із головним тренером клуб залишають і його помічники: Геннадій Щекотилін, Іван Шуга, Віталій Романюк, Андрій Радь та Мар’ян Шевчук.

Пономарьов розпочав роботу у «Руху» в сезоні 2020/2021, очоливши команду U-19. Під його керівництвом молодіжна команда двічі поспіль стала чемпіоном України у сезонах 2021/22 та 2022/23, а також пробилася до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

У березні 2023 року він очолив основну команду «Руху». Завдяки його роботі клуб зумів зберегти місце у вищому дивізіоні, а вже за рік досягнув найкращого результату в історії — шостого місця в УПЛ, борючись до останнього туру за єврокубки.

Не гаючи часу після відставки, Пономарьов прийняв пропозицію черкаського ЛНЗ і офіційно очолив клуб, розпочинаючи новий етап у своїй кар’єрі.

«Клуб щиро вітає Віталія Пономарьова з початком нового етапу в його тренерській кар'єрі. Ми переконані, що його досвід, амбіції та бачення футболу стануть важливими складовими розвитку клубу!» - ідеться на сайті команди.

Екснаставник «Руху»  уже прокоментував своє призначення на посаду головного тренера черкаського ЛНЗ. Інтерв’ю з наставником опублікував «Український футбол».

«Зателефонував генеральний директор Василь Васильович Каюк і висловив інтерес. Потім я зустрівся з президентом клубу Віктором Дмитровичем Кравченком, й ми обговорили усі моменти. Мені було важливо дізнатися бачення ЛНЗ, як розвиватиметься не лише перша команда, а й клуб загалом», - заявив Пономарьов.

Наставник уже розпочав роботу у ЛНЗ і готується до нового сезону.

Роман Придиба, студент факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка

ІА "Вголос": НОВИНИ