Про це інформує прес-служба СБУ.
Чоловіка намагались переправити до Росії через український кордон двоє громадян. СБУ отримала інформацію про те, що на Харківщині плануютьпереправити викраденого раніше блогера Богданова через українсько-російський кордон. На кордоні з РФ оперативники спецслужби затримали двох зловмисників у момент переправлення Богданова. Виконавцями злочину виявились двоє громадян України, а замовниками - Головне управління Генштабу ВС РФ та ФСБ Росії.
«Організатор викрадення – завербований два роки тому росіянами підприємець, колишній депутат Харківської облради. У СБУ є платіжні доручення, що підтверджують переказ грошей з території РФ – платня організатору за викрадення людини. Служба безпеки має усю необхідну доказову базу підготовки злочину, зокрема записи перемовин замовників та виконавців», - йдеться у повідомленні.
Повідомляють, що на життя Богданова раніше також планувався замах - кіллер, завербований ФСБ та вже покійним терористом Жиліним, отримав 8,5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, росіянин перестав виходити на зв'язок 12 листопада. Колишній офіцер ФСБ два роки тому перейшов на бік України, а рік тому офіційно став українцем. Відслуживши в АТО, Богданов боявся за своє життя і скаржився друзям на стеження.
ІА "Вголос": НОВИНИ