Офіс Генерального прокурора спільно з Національною поліцією та Службою безпеки України провели обшуки в Миколаївській обласній державній адміністарції.
Про це повідомили у пресслужбі ОГП.
Слідчі дії були проведені в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою водного фонду, яка належить до акваторії Дніпро-Бузького лиману, площею 157 га.
«Касаційна судова інстанція за позовом прокуратури встановила, що посадові особи Миколаївської ОДА у 2015 році, приймаючи спірне розпорядження щодо водних об'єктів загальнодержавного значення, вийшли за межі своїх повноважень, та визнала недійсним відповідний договір оренди. Слід зазначити, що розпорядження такими земельними ділянками віднесено до виключної компетенції Кабінету міністрів України», - йдеться у повідомленні.
Обшуки відбулися з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини скоєння кримінального правопорушення.
Нагадаємо, що 5 лютого СБУ розпочала обшуки у будівлі телеканалу “1+1”, що у столиці.
Відомо, що СБУ проводить обшуки у відділах, де працює скандальний нардеп від “Слуги народу” та автор програми “Гроші” Олександр Дубінський.
Напередодні в СБУ розповіли деталі обшуків на телеканалі “1+1”.
ІА "Вголос": НОВИНИ