Як повідомляє Міністерство інфраструктури, ці положення уряд схвалив 9 грудня в рамках презентації законопроекту «Про приведення законодавства України в сфері автомобільного транспорту у відповідність до актів Європейського Союзу».

Також, згідно з документом, пропонують ввести встановлення пристроїв для обмеження швидкості вантажних автомобілів до 90 км/год. (з 2015 року), автобусів – 100 км/год. (з 2017 року) та шкільних автобусів – 70 км/год.

Крім того, з 2021 року пропонують ввести ліцензування вантажоперевізників (понад 3,5 тонни), а також до 2019-го запровадити обов'язкову перевірку часу роботи/відпочинку водіїв громадського транспорту з допомогою тахографів.

У міністерстві зазначили, що для приведення українського законодавства у відповідність до європейських норм необхідно імплементувати 14 законодавчих актів Євросоюзу.

Нагадаємо, що обов'язковий техогляд було скасовано 2011 року, а проведення техконтролю доручили комерційним СТО.

 

 

 

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ