ЛЬВІВ, 25 БЕРЕЗНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - У зв'язку з проведенням святкових концертів на площі перед Монументом Слави на вул. Стрийській, 2, 3, та 4 травня буде заборонено рух транспорту по вул. Стрийській від вул. І. Франка до Монументу з 18 по 23 годину. Про це повыдомила прес-служба Львывськоъ мыськоъ ради.
Під час святкувань тролейбус маршруту № 5 рухатиметься через вул. Стуса - П. Мирного Чмоли. Рух автобусних маршрутів № 32 та 51 здійснюватиметься по вул. Вітовського - Сахарова, маршрутів № 39, 71, 81, 91, 93 по вул. Стуса П. - Мирного - Чмоли.
Для проведення святкових концертів на пл. Ринок не їздитимуть трамваї № 1, 2 та 9 через центральну частину 3 травня з 11 години.
Час роботи громадського транспорту з 1 по 4 травня продовжено до 1 години ночі.
Нагадаємо, у зв'язку із збільшенням пасажиропотоків до міських кладовищ під час Великодніх Свят та з метою покращення доїзду громадян, управлінням транспорту та зв'язку на період з 27 квітня до 4 травня внесло такі зміни у рух громадського транспорту: рух автобусів маршрутів № 77 сполученням «вул. Словацького - тублікарня» та № 78 сполученням «пл. Петрушевича - тублікарня» буде здійснюватись із заїздом до Сихівського кладовища. На маршруті № 13А сполученням «вул.Куліша - Голосківське кладовище - с. Збиранка» буде працювати додатково 2 автобуси.
До Сихівського кладовища курсуватиме 2 тролейбуси маршруту № 16 сполученням «вул. Ш.Руставелі - кладовище - тублікарня». До Личаківського кладовища можна доїхати автобусами маршруту № 69 сполученням «вул. Б. Хмельницького (АС-2) - Погулянка». У напрямку до Янівського кладовища курсують трамваї маршруту № 7, автобуси міських маршрутів № 42, 47, 56, 59, 65, 72, 89.
ІА "Вголос": НОВИНИ