[media=148058,148059,148060,148061,148062] 

Сьогодні, 29 жовтня, у Львові проводять масштабний міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Цьогоріч організатори події пропонують традиційні індивідуальні дистанції: 21; 10; 5 або 2 км. Забіг на 2 км є благодійним. 50% від стартового внеску учасників цього забігу будуть направлені на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці», завдяки якому відбувається регулярна підтримка ветеранів АТО.

Однойменний забіг є продовженням серії стартів «Переможці», що відбувалися протягом року у Києві, Дніпрі, Одесі. Минулого року участь у змаганнях взяла 1 тис. 300 осіб.

60% з усіх учасників – це люди, які приїхали до Львова, як українці, так і іноземні учасники.

На старт головної дистанції півмарафону вийшло 1 тис. 100 учасників. Старт і фініш - біля Оперного театру.

Окрім благодійного забігу, вперше у Львові в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 відбувається сімейний забіг на 2 км Family Run. Пробігти самостійно дистанцію можуть і маленькі спортсмени. Для них організовано традиційні старти на 100, 500 і 1000 метрів.

Цікавинкою другого Львівського півмарафону є медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21,0975 км отримає на фініші пам'ятну медаль із зображенням портрета Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»).

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ