ЛЬВІВ, 29 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — У Львові затримали лікаря, який виписував своїм пацієнтам рецепти на придбання наркотику.
Як повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області, за таку послугу медик брав 20 гривень.
Правоохоронці кажуть, препарат, який виписував лікар – аналог трамадолу. Про специфічний заробіток лікаря міліціонерам повідомив один з його постійних клієнтів, який неодноразово приходив по рецепт. Працівники міліції провели контрольну закупівлю у кабінеті хірурга. Виписуючи черговий рецепт на «Золдіар», лікар навіть не підозрював, що під дверима його вже чекають оперативники. Коли медик зрозумів, що весь цей час за ним стежили правоохоронці, - втратив дар мови.
За попередньою інформацією, ескулап торгував забороненими рецептами не менше шести місяців. Наразі невідомо скільки саме довідок на придбання наркотику лікар встиг продати, адже у нього було постійне коло клієнтів, які ходили по рецепти, мов по свячену воду.
Проти хірурга порушили кримінальну справу за статтею 319 ККУ.
Це не перший такий випадок на Львівщині. Оперативники вже неодноразово притягували до кримінальної відповідальності лікарів та фармацевтів, які торгували рецептами. За незаконну видачу рецепту на придбання наркотичних чи психотропних речовин кримінальне законодавство передбачає штраф або ж обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади. Тож навіть якщо цього разу львівському хірургу пощастить відбутися штрафом, суд матиме всі підстави заборонити йому займатися медичною практикою. Відтак, він вже не скоро повернеться до кабінету, де так спритно приторговував забороненими рецептами.
ІА "Вголос": НОВИНИ