Про це повідомляє Голос Америки.
«Якщо США вважатимуть ракети потенційною загрозою, ми можемо спробувати збити їх, використовуючи різноманітні перехоплювачі ракет. Наприклад, ракету-перехоплювач морського пуску SM-3, або за допомогою наземної батареї THAAD, розміщеної на острові Гуам. Також може бути використано поєднання цих двох систем. Обидві системи прекрасно показали себе у ході випробувань, але жодна з них не використовувалась проти реальних балістичних ракет, випущених ворогом», - розповідає Том Карако, директор проектів захисту від ракетної загрози у CSIS.
«Вся ситуація розгортатиметься протягом порівняно короткого відтинку часу. Тож у КНДР заявили, що ракеті знадобиться 17 хвилин, щоб сягнути території Гуам. На думку інших, час може вимірюватись 14-ма хвилинами. Це залежатиме від специфічної траекторії ракети», - заявив Тодд Гаррісон, директор проектів аерокосмічної безпеки у CSIS.
Нагадаємо, як писав Вголос 29 серпня Північна Корея здійснила запуск ще однієї балістичної ракети. Це вже другий запуск такої ракети за останні кілька тижнів.
ІА "Вголос": НОВИНИ