Про це йдеться у заяві МВС, передає «Європейська правда».
Повідомляється, що відповідна заява оприлюднена до «30-річчя підписання Будапештського меморандуму»
«Ми переконані, що єдиною реальною гарантією безпеки для України, а також стримуючим фактором для подальшої агресії Росії проти України та інших держав, є лише повноправне членство України в НАТО», – зазначено у документі.
У заяві наголошено, що Україна наперед відмовляється від форматів, альтернативних до членства: «Маючи за плечима гіркий досвід Будапештського меморандуму, ми не пристанемо на жодні альтернативи, сурогати чи замінники повноправного членства України в НАТО»? .
ІА "Вголос": НОВИНИ