Про це повідомляє «Радіо Свобода».
Супутникові знімки демонструють, що на восьмий день пожежі, на нафтобазі у Ростовській області все ще немає видимих поліпшень ситуації.
У Ростовській області восьмий день горить нафтобаза, яку атакували ЗСУ
На фото, зробленому сьогодні вдень можна побачити, що дим поширюється щонайменше від 3 основних осередків пожежі.
ІА "Вголос": НОВИНИ