Зважаючи на звернення лідерів блоків „Наша Україна” та „Батьківщина”, міська незалежна профспілка освітян Львова закликала усіх, від кого залежить рішення про проведення референдуму про недовіру міському голові Львова, перенести час його проведення не раніше, ніж вибори президента чи відразу після виборів.
Про це йдеться у зверненні профспілки.
Подаємо повний текст звернення:
„Чотири роки поспіль триває боротьба освітян Львова за вирішення соціальних прав гарантованих Конституцією України та чинним законодавством. Піком цього протистояння стало рішення профспілки та страйкових комітетів освітян у вересні 2003 року про ініціювання референдуму щодо виявлення недовіри міському голові Львова Любомиру Буняку, який відмовився від своїх передвиборчих обіцянок розв'язати ці проблеми. Своє рішення про проведення референдуму, виходячи з логіки та послідовності розвитку подій, профспілка почала реалізовувати у травні 2004 року.
Та час невблаганно наближає нас до президентських виборів. Лідери виборчих блоків «Наша Україна» та «Батьківщина» звернулися до громадських організацій, партій, рухів Львова не нагнітати ситуацію напередодні виборчого процесу 2004.
Зважаючи на звернення згаданих лідерів державницьких блоків та, сповідуючи ідеї демократичних сил, Вільна профспілка освіти та науки м. Львова вирішила звернутися до усіх від кого залежить рішення про проведення референдуму перенести час його проведення не раніше, ніж вибори президента чи відразу після виборів. Також повідомляємо, що ми не припиняємо організаційні зусилля щодо збору підписів та оформлення необхідної документації, ні агітаційної роботи щодо його проведення. Отже, наша кінцева мета - незмінна Буняк мусить піти.
Принагідне зазначаємо, що на різних етапах із цієї акції педагогів вирішили "викресати" дивіденди деякі громадські організації, які не мають жодного відношення до зазначених проблем. За їхні дії Вільна профспілка освіти та науки не несе жодної відповідальності і рішуче відмежовується від будь-яких кроків, які можуть зашкодити перемозі на президентських виборах представника усіх демократичних сил Віктора Ющенка, якого ми усіма силами підтримуємо”.

ІА "Вголос": НОВИНИ