Завтра 600 працівників „Львівгазу” пікетуватимуть Львівські облраду та ОДА.

Про це „ПресТайм” повідомила прес-служба „Львівгазу”.

Акція відбудеться „в знак протесту проти свавілля державних органів, а також планомірного тиску НАК „Нафтогаз України” в особі її дочірньої компанії „Газ України” та Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕУ)”, — йдеться в повідомленні.

Зі своїми вимогами газовики звернуться до голів Львівської обласної ради та Львівської обласної держадміністрації, Львівської обласної прокуратури та Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС у Львівській області.

Нагадаємо, в п’ятницю, 14 грудня, працівники „Львівгазу” розпочали акцію протесту у Києві з вимогою припинити тиск на підприємство з боку державних силових структур.

Як повідомляло агентство, ДК „Газ України” відмовив „Львівгазу” у продовженні договору експлуатації газорозподільних мереж „через низьку дисципліну газоспоживання, а також неодноразові спроби махінацій з обсягами газу”. Також договір не продовжили ще з 5 облгазами: „Закарпатгаз”, ВАТ “Івано-Франківськгаз”, ВАТ “Чернівцігаз”, ВАТ “Чернігівгаз” і ВАТ “Волиньгаз”.

Розірвання договору між НАК „Нафтогаз України” та ВАТ „Львівгаз” на експлуатацію газорозподільних мереж голова правління „Львівгазу” Марчук назвав кроком до передачі мереж російському бізнесу.

Нагадаємо, ВАТ „Львівгаз” заявив про тиск на компанію з боку правоохоронних органів.

PRESSTIME.COM.UA

ІА "Вголос": НОВИНИ