Про це пише «Цікаво».

1.      Гуппі - найневибагливіший вид рибок для акваріума 

Ці маленькі вихованці стануть ідеальним варіантом для початківців акваріумістів. Їх можуть розводити навіть зайняті господарі, котрі часто перебувають у відрядженнях. Ці рибки близько тижня можуть перебувати без їжі. Вони також невибагливі до середовища, в якому проживають. Головні умови для їх існування - чиста вода і достатній розмір акваріума. Гуппі легко переносять перепади температур. Але, розводячи цих рибок варто пам'ятати наступне: мінімальна температура води може досягати 18 ° С; оптимальна температура для гуппі - 24 ° С; максимальна температура - 30 °                          С; підходяща температура води під час нересту - 27 ° С. 
Гуппі мають яскраве забарвлення, завдяки чому вони користуються великою популярністю. Самці відрізняються меншим розміром і більш яскравим забарвленням. Самки ж не настільки привабливі і трохи більші за самців. 

Гуппі добре розмножуються в акваріумі. У самки з'являються здатні самостійно харчуватися мальки. Якщо погано годувати рибок, то батьки вгамують голод своїм потомством. Тому, займаючись розведенням, краще тримати мальків гуппі в окремому акваріумі. 
Вони - дуже спокійні рибки. Вони люблять поласувати рослинною їжею, тому бажано в акваріумі розвести водорості. Сусідство з більшими і швидкими видами може погано впливати на гуппі. 

2.      Мечоносці 

Ці риби можуть виживати, навіть якщо в акваріумі різко змінюється температура, жорсткість або кислотність води. 
Самки мечоносців більші. Вони можуть досягати в довжину 15 см, і їх забарвлення менш яскраве. У самців забарвлення більш виразне. Їх хвостовий плавець прикрашений довгим мечем. Самці виростають до 12 см. Мечоносці можуть харчуватися сухими або живими кормами. Вони із задоволенням включать в свій раціон зелену їжу, тому варто облаштувати в акваріумі місце для водоростей. 

3.      Пецилії 

Це маленькі рибки, розмір яких може досягати 5 см. Рибки відмінно себе почувають у воді, температура якої дорівнює 23-25 ​​° С. При більш низьких температурах води, у рибок можуть з'явитися грибкові або застудні захворювання. Пецилії невибагливі до корму. Вони вживають суху або живу їжу, також харчуються рослинами. Рибки почуваються добре в акваріумах з великою кількістю водоростей. 

4.      Барбуси 

Чудовим вибором початківців акваріумістів будуть барбуси. Це маленькі рибки, максимальний розмір яких дорівнює 6 см. Вони люблять жити зграйками, тому мінімальна кількість їх в одному акваріумі не повинна бути менше чотирьох. Барбуси більш вимогливі до температури води, яка повинна бути в межах від 20 ° С до 28 ° С. Їм вкрай необхідна чиста вода зі слабкою течією. Ці рибки всеїдні. У їх раціон повинні входити сухі, живі і рослинні корми. Увага! Барбуси сумісні не зі всіма видами риб.

5.      Даніо-реріо 

Це невеликі рибки, довжина яких може досягати 7 см. Вони люблять жити зграйками, тому в одному акваріумі краще утримувати від 8 даніо-реріо. Для них кращим варіантом буде великий акваріум, де ці енергійні рухливі вихованці зможуть вдосталь наплаватися. Оскільки рибки можуть вистрибувати назовні, водойму краще накривати склом. 

6.      Півники 

Гарними і невибагливими мешканцями акваріума стануть півники. Для цих рибок ідеальними є умови тропічних водойм, тому температура в акваріумі повинна бути не нижче 24 ° С, і не вище 28 ° С. Самці відрізняються агресивним характером. Вони насилу уживаються в одному акваріумі. Щоб створити сприятливі умови для них, краще купувати довгий, але не дуже високий акваріум. Вони люблять ховатися в укриттях, тому не зайвим буде облаштувати в водоймі корчі і густі зарості водоростей. 

7.      Кардинали 

Ці рибки, довжина яких сягає 5 см, стануть прекрасними сусідами для інших невеликих водоплавних вихованців. Вони здатні вижити при мінімальній температурі води 15 ° С, і при максимальній - 30 ° С. Кардинали не перебірливі в їжі, і з задоволенням їдять сухі або живі корми. Рибки люблять плавати зграйками, тому купувати таких вихованців краще не менше 6 штук. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ