Vgolos
  • Новини
  • Теми
  • Фото-Відео
  • Люди
  • Львів
  • СПЕЦПРОЕКТИ:
  • Говорить ВЕЛИКИЙ Львів
  • Народне толк-шоу
  • 31 рік Незалежності
  • Війна з росією
  • Президент Німеччини під час візиту в Україну провів годину в укритті (фото)

    25.10.2022 | 18:54 | Редакція

    Про це повідомили німецькі журналісти, які супроводжували президента в поїздці.

     

    Share to facebook Share to twitter Share to telegram Share to viber

    У соціальних мережах активно обговорюють перебування президента Німеччини в укритті.

    Один із користувачів зазначив, що зазвичай політики відвідують Бучу, Ірпінь чи Бородянку на Київщині, відомих своїми руйнуваннями та великою кількістю загиблих і закатованих російськими військовими місцевих жителів.

    Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вважає, що справжній мир, який закінчить війну Росії проти України, можливий лише після повернення окупованого Криму.

    Додамо, двоє мешканців Волинської області залізли до помешкання та викрали гроші. Кошти належали військовослужбовцю Збройних сил України, який протягом багатьох місяців воює, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

     

    ІА "Вголос": НОВИНИ

  • Новини
  • Тема Вголос
  • Фото-відео
  • Люди
  • Львів
  • Політика
  • Економіка
  • Життя
  • Світ
  • Про нас
  • Реклама
  • Архів новин
  • Структура власності
  • ІНФОРМАЦІЙНА АГЕНЦІЯ «ВГОЛОС» © 2002—2021

    При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове. Адміністраціясайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.