Василь Костицький розповів, що згідно з опитуванням Київського інституту проблем управління 59% респондентів дослідження виступають за введення моральної цензури.

Також це дослідження показало, за словами Василя Костицького, що 37% школярів готові порушувати закон.

«Це говорить про те, що ми йдемо до кримінального суспільства. До нашої комісії приходять численні колективні листи, звернення від матерів, які хочуть захистити своїх дітей. Пересічний українець наляканий ситуацією в державі», – сказав Василь Костицький.

Член регіональної комісії з питань захисту моралі, член Національної спілки письменників України Богдан Залізняк сказав, що державний апарат України є аморальним за уявленням громадськості.

Він навів дані дослідження, в якому 49,2% опитаних сказали, що аморальними є народні депутати, а 37% - що аморальними є представники державної влади.

«Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі може лише проводити експертизу вже оприлюдненої продукції, яка може загрожувати суспільній моралі. Цензура у нашій державі заборонена, тому ми не можемо втручатися у процеси виробництва тої чи іншої продукції або інтелектуальної творчості. Наша мета – оберігати безпеку інформаційного простору держави», – сказав Василь Костицький.

ІА "Вголос": НОВИНИ