10 відвідувань лише за 350 грн.

Тривалість 1 відвідування – 1 год. 30 хв.

Термін дії – 2 місяці з пн.-пт. з 11.00 – 15.00 год.

Основна цінність плавання полягає в широкому спектрі його цілющого впливу на організм людини, що поєднується з вкрай низькою травматичністю.

(* УВАГА! Абонемент оформляється при пред’явлення пенсійного посвідчення. Абонемент створений для особи, яка вийшла на пенсія за віком.)

Основні показання для систематичних занять плаванням:
- Профілактика захворювань опорно-рухового апарату, хребта і відновлення після травм (під час занять плаванням у людини працюють практично всі м'язи організму. Навантаження на м'язи вельми інтенсивне і, разом з тим, щадне, оскільки у воді виключаються удари і різкі поштовхи)

- Профілактика серцево-судинних захворювань(у результаті тренувань стабілізується кров'яний тиск, збільшується потужність серця і об'єм легенів, що дозволяє попередити розвиток багатьох захворювань серцево-судинної системи)

- Оздоровче значення плавання. Плавання - один з ефективних засобів загартовування людини, що сприяє формуванню стійких гігієнічних навичок. Температура води завжди нижче температури тіла людини, тому, коли людина знаходиться у воді, його тіло випромінює на 50-80% більше тепла, ніж на повітрі (вода має теплопровідність в 30 разів і теплоємністю в 4 рази більшою, ніж повітря). Купання і плавання підвищують опір впливу температурних коливань, виховують стійкість до простудних захворювань.
Плавання відмінно тренує діяльність серцево-судинної і дихальної систем. У людей, що систематично займаються плаванням, зростає величина ударного об'єму серця, частота серцевих скорочень у спокої знижується від 60 до 55 (50) уд / хв. Для порівняння: у не займаються спортом частота серцевих скорочень зазвичай коливається в межах від 65 до 57 уд / хв.

Плавання зміцнює нервову систему, поліпшує сон, апетит і часто рекомендується лікарями з цією метою як лікувальний засіб. Заняття плаванням широко застосовуються в лікувальній фізкультурі і медицині при порушенні обміну речовин, серцево-легеневої недостатності, контрактурах суглобово-м'язового апарату та ін.

ІА "Вголос": НОВИНИ