У Львові упродовж двох днів 30-31 березня відбувається велика меблева конференція FURNICON. Про це повідомляє сайт мерії міста.
Організатор конференції меблевиків - Українська Асоціація Меблевиків спільно з мерією та ОВА.

Під час конференції обговорюють можливості створення Львівського меблевого кластеру задля подальшої співпраці й створення спільних проєктів, а також відбувається кластерне навчання. 

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав власників бізнесу об’єднуватися, співпрацювати з іншими кластерами міста та інвестувати в український бізнес загалом.

Він також розповів як особисто обирає меблі додому.

"Коли я хочу якесь крісло чи стіл додому, то насамперед шукаю майстра, який це може тут зробити. Це не завжди є дешевше, але я хочу, щоб це було зроблено нашими руками, тому що тоді я інвестую в своїх. “Свій до свого по своє” – це власне той принцип, який ще 100 років тому давав українцям силу», – переконаний Андрій Садовий.

«Сучасне місто – це велика екосистема, де різні середовища і компоненти складають єдиний організм. Львів є прикладом такої екосистеми, частини якої – це професійні міські середовища, що об’єднуються у спеціальні кластери: IT, медицини, туризму, освіти та інші. Місто надає їм фінансову підтримку через спеціальні ваучери. Все, що було кластеризовано, стало успішним, тому що кластерність дає синергію, в якій кожен елемент підсилює інший», – роз'яснила кластерну систему начальниця відділу ділових індустрій  управління економіки міськради Галина Заяць.

У перший день конференції у її роботі взяли участь близько 150 представників меблевого бізнесу Львова та України.

Учасники послухали панельну дискусію «Створення львівського меблевого кластеру – передумови, формування, робоча група», а також дізналися про грантові можливості для меблевого бізнесу від Олесі Залуської, директорки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Крім цього, попрактикували кейси трансформацій меблевих компаній, нетворкінг у колі колег і однодумців та кластерне навчання у теплій «меблевій» атмосфері заходу.

Сьогодні, 31 березня, упродовж другого дня конференції, учасники з навчальною метою відвідають меблеві та фурнітурні виробництва у супроводі Lean-консультанта Ольги Перетятько.

Йдеться про виробництво авторських меблів релокованого підприємства Brand Roomio, компанії меблевої та столярної фурнітури Häfele Ukraine та виробництво меблів і столярних виробів компанії Varenycia Group.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/economy/295881-u-lvovi-startuvala-velyka-mebleva-konferentsiia-furnicon

ІА "Вголос": НОВИНИ