Але це має відношення не тільки до Японії та її культурних особливостей, а й до світової економіки. Японська економіка - третя за величиною в світі, ця країна є важливою ланкою у світовій торгівлі і відіграє важливу роль в економічному процвітанні всіх інших держав, зазначає автор статті.

Найважливіше джерело проблем японської економіки - демографія: японці не народжують достатньо дітей для підтримки здорової економіки. Одна з важливих причин, чому у них все менше дітей - це те, що вони не дуже зацікавлені в тому, щоб зустрічатися один з одним або одружуватися, почасти через те, що їх все менше цікавить секс, - пише блогер.

Макс Фішер наводить такі статистичні дані японського Центру демографічних досліджень та статті The Guardian: 45% жінок і 25% чоловіків у віці від 16 до 24 років «не зацікавлені в сексуальних контактах або гребують ними».

Більше половини японців самотні, більше третини жителів країни дітородного віку ніколи не займалися сексом: 39% жінок і 36% чоловіків у віці від 18 до 34 років.

З 2006 року японські жінки скаржилися на «травоїдних чоловіків», які отримали таке прізвисько через відсутність інтересу до протилежної статі. У Японії існує ціла індустрія , яка допомагає чоловікам переживати самотність за допомогою відеоігор, які симулюють відносини.

На думку Макса Фішера , Японія дуже незвичайна тим, що володіє європейською економікою і південноазіатськими соціальними установками.

Від жінок, які завагітніли або навіть тільки що вийшли заміж, настільки очікують відходу з роботи, що вони можуть опинитися під неймовірним громадським тиском.

Фішер зазначає, що японське населення скоротилося на 212 тис. осіб минулого року, що стало наймасштабнішим зареєстрованим скороченням населення.

Це погано не тільки тому, що означає, що в Японії буде менше працездатного населення , і тому її економіка стане менш продуктивною, - йдеться у блозі.

Догляд за людьми похилого віку японцями коштує дуже дорого, тому що вони проводять багато років на пенсії і звикли до високого рівня життя та медичного обслуговування.

Японський уряд - один з найбільш обтяжених боргами у світі. Державний борг країни становить 200% її ВВП, що навіть більше, ніж у Греції, відзначає видання.

Джерело: Inopressa

ІА "Вголос": НОВИНИ