Сидячи на горщику, він почав читати все, що в цей момент потрапляло йому під руку, наприклад, газети чи батьківські журнали.
З часом батько хлопчика став підкладати в стопку з газетами періодичну таблицю хімічних елементів і географічні карти.
Через деякий час дитина знала напам'ять всі хімічні елементи, розташування країн на карті світу та їхні столиці.
«Іноді ми з ним сперечаємося, наприклад, яка столиця у штату Аляска», - розповів батько генія, зазначивши, що зазвичай він програє подібні суперечки.
Нещодавно Дормани вирішили протестувати Геса на рівень інтелекту. Виконавши тест Стенфорд-Біне, він відповів вірно на 99% питань, набравши 147 балів.
При тому що для того, щоб вступити у список міжнародного «товариства геніїв» Mensa, який об'єднує найрозумніших людей світу, необхідно показати результат у 132 бали. Усього Mensa об'єднує понад 110 тисяч осіб з приблизно 100 країн.
Наймолодшому його члену було два роки і чотири місяці, коли він потрапив до клубу. Для порівняння: середній показник для дорослої людини становить 100 балів і 130 - для особливо обдарованих людей. Батьки зазначають, що дитині нудно в школі.
«Йому там розповідають занадто прості речі. Він не знає, куди себе подіти від нудьги, коли його однокласників вчать абетку», - поскаржився батько Геса, додавши, що зараз хлопчика більше цікавлять астрофізика і чорні діри.
Джерело: ТСН
ІА "Вголос": НОВИНИ