Це основна проблема, котра не дає повної можливості працювати. Натомість депутати Львівської міської ради зазначили, що недалеко від стадіону планується будівництво обласної електростанції, котра також має забезпечувати діяльність нового аеропорту. За словами депутата ЛМР Юрія Гудими, по цьому питанню потрібно співпрацювати з обласною радою, а також домовлятися стосовно джерел фінансування нової станції: чи з обласного бюджету, чи з державного, чи ще якийсь варіант.
Також керівництво «Азовінтексу» попросило депутатів міської ради посприяти у проведені ще одної дороги до території будівництва стадіону. Директор Львівської філій компанії «Азовінтекс» Ігор Семенов зауважив, що сьогодні до території будівництва веде лише одна дорога. У випадку, якщо з нею щось трапиться, будівництво стадіону зупиниться.
Крім того у представників «Азовінтексу» виникло питання стосовно проекту зовнішнього вигляду стадіону. Йдеться про дах стадіону, котрий мають намір зробити трохи інакше ніж зазначено у проектній документації. Проте вони запевнили, що скоро це питання залагодять.
На сьогодні загальна сума актів виконаних робіт «Азовінтексу» складає 20 млн. грн., з яких 7 млн. грн. профінансовано. В угоді про генпідряд з Львівською міською радою зазначається, що компанія «Азовінтекс» може за свій кошт виконати роботи на суму 50 млн. грн.
ІА "Вголос": НОВИНИ