За його словами, багато хто із депутатів сьогодні є чиновниками і розраховують на те, що не втратять своїх посад. Крім того, деякі депутати облради мають свій бізнес у різних сферах і, за словами Миколи Гориня, голосування за недовіру Горбалю могло б зашкодити їх діяльності.

Для прикладу він навів Ігоря Держка, який відкрито заявив, що не буде голосувати за такий проект рішення, а також фракцію УНП, яка виступила у захист Горбаля під час засідання сесії ЛОР.

«Тут роль зіграли меркантильні інтереси», - зазначив Микола Горинь.

Також він додав, що недостатня кількість голосів за висловлення недовіри Василю Горбалю могла виникнути через технічні проблеми при голосуванні, зокрема присутність чистого аркуша паперу в урні може свідчити про застосування методу «каруселі», коли один депутат вкидає чистий папір, а свій бюлетень з позначкою «проти» передає наступному і така процедура повторюється ще кількома депутатами.

Микола Горинь пояснив, що питання недовіри Василю Горбалю обговорювалося у облраді протягом останніх двох тижнів і нове керівництво Львівської ОДА могло встигнути «провести роботу» з депутатами, розмову щодо голосування за такий проект рішення.

ІА "Вголос": НОВИНИ