Про це йдеться в його депутатському запиті до міського голови Львова.

«Уряд виділив кошти на водопостачання міста Львова. На жаль, міська влада (принаймні у запропонованих пропозиціях, які додаються) не вважає за потрібне боротися за скорочення витоків у м.Львові. Перший транш у 100 млн. грн. влада без погодження з депутатськими комісіями спрямувала на водозабори і насосні станції», - йдеться в запиті.

Кужелюк наголошує, що основною проблемою міста є старі водогони, через якими дуже великими є втрати води.

«Водозабори та насоси - це об'єкти, на яких найлегше „освоїти" кошти, а витоки у Львові, як були так і будуть, ремонт шляхом забиванням кілків у труби продовжиться, подача води у Львів зросте, а тарифи відповідно підвищаться, оскільки прийдеться платити за круглодобові витоки води. Окрім того, всім зрозуміло, що водопостачання нерозривно пов'язане з водовідведенням. Тому реконструкція системи водопостачання логічно повинна бути пов'язана з реконструкцією системи водовідведення (наприклад аварійна труба від „Ензиму" по вул Богданівській, чи проблема постійного підтоплення річкою Хомець мікрорайону Кривчиць тощо. Проте жодної копійки на цю проблему у програмі не передбачено. На додачу до цього для введення в дію програми необхідне співфінансування з міського бюджету», - каже депутат.

При цьому депутатському корпусу не були представлені розрахунки ефективності використання величезних (191 млн. грн.) коштів. Проте вже звучать заяви про те що до нового року встановити круглодобове водопостачання не вдасться, наголошено в запиті.

ГО „Спільнота" вважає за недопустиме бездумне закопування бюджетних грошей і повне ігнорування стану водопровідних мереж та мереж водовідведення у м.Львові. Прошу переглянути підходи до використання коштів від уряду з метою їх використання для зменшення витоків води у місті та покращення систем водовідведення (принаймні аварійних).

Нагадаємо, регіональна угода між Кабміном та Львівською областю передбачає виділення 191 млн. грн. на покращення водопостачання у Львові.

У серпні Львів отримав перших 40 млн. грн. з урядових коштів на покращення водопостачання.
 

ІА "Вголос": НОВИНИ