Митники знайшли в валізі 50-річного чоловіка 15 наручних годинників Rolex, сім діамантів, 17 ювелірних виробів з дорогоцінного металу білого кольору: каблучки, підвіски, сережки, кольє, браслети. Товар, орієнтовною вартістю понад 12 млн грн, тимчасово вилучено

У пункті пропуску Шегині – Медика на українсько-польському кордоні затримали 50-річного львів’янина, який спробував незаконно ввезти в Україну діаманти, годинники Rolex та ювелірні прикраси на 12 млн грн.

 

Діамантами та годинники Rolex на 12 млн грн: чоловіку не вдалося обдурити митників

Про це повідомила Львівська митниця

50-річний львів’янин ввечері 29 листопада намагався перетнути кордон з Польщею через пішохідний перехід у Шегинях. Для проходження митного контролю чоловік обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив, що не переміщую товарів, обов’язкових для декларування та оподаткування.

Однак, під час огляду його валізи працівники митниці, за оперативною інформацією та участю співробітників СБУ, виявили 15 наручних годинників Rolex, сім діамантів, 17 ювелірних виробів з дорогоцінного металу білого кольору: каблучки, підвіски, сережки, кольє, браслети. Товар, орієнтовною вартістю понад 12 млн грн, тимчасово вилучено.

ІА "Вголос": НОВИНИ