У них представлено історію січового стрілецтва й періоду створення ЗУНР та УНР.

За словами голови постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Ореста Шейки, основними перешкодами до завершення робіт у музеї залишаються проблеми правового статусу приміщення та відселення трьох сімей з будівлі.

Він нагадав, що два роки тому Рахункова палата скерувала зауваження Львівській міській раді про те, що неналежно оформлено документи на це приміщення. Зараз справа щодо статусу будівлі розглядається в суді.  Щодо відселення мешканців, то з самого початку передбачалося, що музей створюватиметься за умови співфінансування з обласного та львівського міського бюджетів. Однак на цей час з міського бюджету виділено лише 100 тисяч гривень, при тому, що з обласного – понад 6 мільйонів. «Міська влада мали би взяти на себе відселення мешканців – за приблизними підрахунками це обійдеться в 1,5 мільйона гривень. Вважаю міський голова мав би виконати обіцянку щодо спів фінансування музею, тим більше, що йдеться про не надто велику суму», -  додав Шейка.

Голова бюджетної комісії ЛОР Ярослав Качмарик заявив, що загальна кошторисна вартість об'єкта - 9 млн. 267 тис. 340 грн.

ІА "Вголос": НОВИНИ