За його словами, центр постійно розширюється і його витрати збільшуються, зокрема витрати на комунальні послуги, транспорт, заробітну плату тощо. У минулому році центр «Джерело», за посередництвом комунальної установи «Львівський міський центр реабілітації», отримав від міської ради 1 млн. 082 тис. грн..

«Наш запит на сьогодні – 2 млн. 664 тис. грн.. Це мінімальне, що нам потрібно для функціонування. Я розумію, що зараз це дуже важко. Є багато шкіл, дошкільних закладів, але реабілітаційний центр є один», - зазначив Мирослав Ніколаєв.

За його словами, левову частку з цих коштів, а саме 1 млн. 971 тис. грн. передбачено на заробітну плату (з нарахуваннями) працівникам НРЦ «Джерело». Крім того: 347 тис. грн. – харчування дітей, 155 тис. грн. – комунальні послуги, 128 тис. грн. – утримання автотранспорту, 57,3 тис. грн. – матеріально-технічне забезпечення, інші витрати – 5,2 тис. грн..

Водночас голова постійної депутатської комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту Володимир Оверко зазначив, що комісія робитиме все для того, щоб цю суму коштів було виділено. Він відзначив необхідність обговорювати це питання з депутатами від бюджетної комісії ЛМР.

«Це важко, оскільки у Львові є багато проблем, але ми старатимемося довести цю проблему до усього депутатського корпусу», - зазначив Володимир Оверко.

Своєю чергою депутат Львівської міської ради Микола Сварник зазначив, що таким чином, можна б було усі базові проблеми центру «Джерела» вирішити фінансуванням з міського бюджету, а кошти, котрі надходять від благодійників з різних країн та України спрямовувалися б на розвиток та покращення інфраструктури центру «Джерело».

Депутат Львівської обласної ради від БЮТ, заступник голови комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Ярослав Грибальський відзначив, що вже ініціював вирішення питання транспорту для неповносправних у Львові, чим зможе скористатися і центр «Джерело».

«Вирішується питання виділення коштів на один великий автобус зручний для інвалідів, який міг би курсувати по графіку згідно з визначеним маршрутом у місті. Він також міг би довозити дітей до центру. Цю ідею вже погодили всі комісії. Питання стоїть лише за бюджетною комісією та фінансовим управлінням», - повідомив Ярослав Грибальський.
 
На виїзному засіданні профільної комісії ЛМР представників бюджетної комісії міської ради не було.

Сьогодні у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» виховується 140 дітей-інвалідів та осіб з інвалідністю зі Львова та області. Згідно із проектом центр розрахований на 250 осіб.

«Львівський міський центр реабілітації» (ЛМЦР), комунальна установа змішаного типу, створена на базі приміщень центру «Джерело» в грудні 2007 року ухвалою сесії Львівської міської ради від 25.10.2007 року. Протягом 2008-2009 років при спільному фінансуванні ЛМЦР та центру «Джерело» проводяться програми спрямовані на виховання осіб з порушеннями фізичного та розумового розвитку. Значну кількість коштів благодійний центр «Джерело» отримує від спонсорства організацій з Канади, Голландії, Німеччини, України тощо.

ІА "Вголос": НОВИНИ