Про це пише «ГоГетНьюс».

Так, дослідження, проведене американськими психологами Крістін і Тімоті Джеями і опубліковане в журналі Language Sciences, продемонструвало, що пристрасть до міцних виразів зовсім не говорить про бідний словниковий запас, нездатність контролювати себе або нестачу освіти. У любителів такої лексики в середньому словниковий запас більший, а рівень IQ вищий, ніж у їх більш стриманих на мову однолітків.

Ще один несподіваний признак високого інтелекту - приналежність до «сов». Автори дослідження, опублікованого в журналі Personality and Individual Differences, прийшли до висновку, що у людей з генетичною схильністю до нічного характеру добової активності рівень IQ в середньому вищий, ніж у «жайворонків».

Як встановили вчені з Університету Північної Кароліни (США), утримання від сексу в підлітковому віці також свідчить про високий інтелект. Так, сексуально активні підлітки показали значно гірші результати в тестах на ширину словникового запасу, ніж їх більш стримані однолітки. Причому тести погано здали навіть ті підлітки, які ще не здійснювали статевого акту, а тільки займалися петтингом.

Постійні болісні сумніви і занепокоєння, схильність без кінця «пережовувати» якісь минулі неприємності або тривожитися про майбутні нещастя - ці важкі і для своїх володарів, і для оточуючих особистісні риси в той же час говорять про хороші когнітивні здібності. Як з'ясували канадські психологи, такі люди мають дуже грамотну мову і глибокий розум.

Якщо у вас є кішка, то це також може свідчити на користь вашого інтелекту. Так, в доповіді, представленій на щорічній конференції Асоціації психологічних досліджень, говорилося про те, що власники кішок в середньому більш інтелектуальні, ніж власники собак. Автори доповіді вважають, що любов до кішок або собак відображає різні особистісні характеристики. Любителі кішок більш інтровертні, вдумливі, зосереджені на своєму внутрішньому світі, а любителі собак, скоріше, більш енергійні і товариські.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ