Футбольний клуб «Рух» і його засновник Григорій Козловський  передали 45-ій окремій артилерійській бригаді Збройних сил України 7 квадрокоптерів DJI Mavic 3.

Окрім того, українські військові отримали металошукачі, оргтехніку та канцелярське приладдя.

«Зараз існує такий вислів: «Більше дронів – більше бавовни». Відповідно кожен такий коптер несе свою місію щодо виявлення та знищення ворога та коригування вогню артилерії 45-ої бригади. Практично вся допомога, яку нам надає футбольний клуб «Рух», є дієвою та плідною. Від нашого командування й особового складу висловлюю слова безмежної вдячності за постійну та систематичну підтримку наших підрозділів. Дякуємо за активну громадську позицію в досягненні спільної мети у знищенні ворога. Хочу сказати, що з такою допомогою підрозділи артилерії досягнуть ще більше успіхів на полі бою», - сказав Олег Подліхван, підполковник 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ.

DJI Mavic 3 – це квадрокоптер, в можливості якого входить здійснення високоякісної фотозйомки або надання відео в режимі реального часу. За своїми характеристиками він має можливість знімати в темний час доби, застосовуючи тепловізійну камеру. Військові використовують його переважно під час розвідувальних операцій. Але є змога переобладнати його та застосовувати, як ударний безпілотник.

«Ми робимо спільну справу. Літальних апаратів і справді не вистачає, прикро, що вони втрачаються, бо це дорогі речі. На жаль, це війна, і ми не можемо впливати на такі моменти, тому постійно доводиться оновлювати цей парк. Тому дуже дякуємо футбольному клубу «Рух», Григорію Козловському та генеральному директору Ігорю Дедишину за ту допомогу, яку отримуємо», - сказав Маркіян Лопачак, молодший лейтенант 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ.

DJI Mavic 3 зараз є найбільш розповсюдженими. Їх активно використовують і Збройні сили України та наші вороги. У поєднанні ціни та якості, а також у плані використання це одні з найпростіших одиниць техніки. Незважаючи на невеликі характеристики щодо дальності польоту та роботи по них РЕБів і антидронових рушниць, їх можна вдало використовувати, проводити розвідку на невеликих дистанціях і коригувати вогонь. Тому у вмілих руках вони перетворюються на надзвичайно сильну допомогу, зокрема, для артилеристів, які можуть краще знищувати наших ворогів.

«З огляду на те, якою інтенсивною стає наша допомога, можна сказати, що ми вийшли на дещо інший рівень. Є багато замовлень, реагуємо на них. Але найголовніше, що з плином часу вдалося налагодити добру логістику, і ця допомога вже в нас на потоці. Вже є по 2-3 замовлення наперед, це триває постійно, процес не зупиняється. Дуже приємно, що військові бачать у нас надійного партнера. Завжди намагаємося вчасно доставити необхідну допомогу. Сьогодні передаємо вкрай необхідні на фронті дрони Mavic. На жаль, вони мають таку властивість, що дуже швидко виходять з ладу, тому стають розхідним матеріалом, і постійно треба їх запаси поповнювати. Ми ж не зупиняємося, наша допомога стає більш системною та інтенсивною. Тішимося з того, що можемо бути корисними для наших захисників», - сказав Ігор Дедишин, генеральний директор футбольного клубу «Рух».

Нагадаємо, що декілька днів тому футбольний клуб «Рух» і Григорій Козловський передали на потреби Збройних сил України безпілотники «Посейдон».

«Нещодавно нам передали комплекси «Посейдон», зараз – квадрокоптери. Обговорили також наступні моменти, що стосуються літальних комплексів, які виготовляють у нашому регіоні. Маємо хорошу безпосередню співпрацю з їх виробником. Дуже тішить, що футбольний клуб «Рух» долучився до закупівлі й цих комплексів. У подальшому вони працюватимуть на благо нашої країни та допомагатимуть нищити ворога», - переконаний Маркіян Лопачак.

Від початку повномасштабної війни футбольний клуб і його засновник Григорій Козловський постійно допомагають військовим. Раніше наші захисники отримували вантажівки, дрони, рації, кунги, генератори, шини та багато іншого.

ІА "Вголос": НОВИНИ