ЛЬВІВ, 2 ГРУДНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Голландська «Тебодін» перемогла в тендері на проектанта терміналу Міжнародного аеропорту «Львів».

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Сергій Таратута.

Вартість проектних робіт 6,970 тис. грн. Переможець тендеру зобов’язаний розробити проект протягом 5 місяців.

Друге місце зайняла чеська NIKODEM A PARTNER. Таратута уточнив, що у випадку, якщо фірма-переможець не впорається з завданням, то Львівська ОДА звернеться до чеської фірми.

За словами Сергія Таратути, у компанії-переможця є хороший досвід роботи, на сьогодні вона має 32 угоди по проектуванню різних об’єктів. Зокрема в Україні компанія відома проектуванням терміналу «D» в аеропорту «Бориспіль».

«Тебодін Україна» —дочірнє підприємство голландської Tebodin Consultants
and Engineers B.V., яка входить в один з найбільших в Європі будівельних холдингів Royal BAM Group. Позиціонує себе як одна з найбільших міжнародних консалтингових і інжинірингових компаній в Україні.

Чеська NIKODEM A PARTNER s.r.o. працює з 1991 року. У 2000 році розробила проект реконструкції аеропорту в Празі.

Нагадаємо, на початку листопада Міжнародний аеропорт «Львів» оголосив повторний тендер на проектанта будівництва нового терміналу.

17 вересня Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» оголосило про початок тендеру на виготовлення проектної документації по будівництву аеровокзалу. Але цей тендер скасували за дорученням Міністра транспорту та зв’язку, як такий, що проведено без дотримання відповідної процедури та всупереч чинному законодавству.

Переможець тендеру зобов’язаний виконати проект протягом 6 місяців з моменту підписання договору та здійснення передоплати.

Держава виділить 684 млн. грн. на реконструкцію аеропорту. У 2009 році на злітно-посадкову смугу держава виділить 186 млн. грн., у 2010 – 286 млн. грн. та ще 200 млн. грн. у 2011 році.

У 2008 році Кабінет Міністрів виділив 68,4 млн. грн. на модернізацію міжнародного аеропорту «Львів». За ці кошти планують провести модернізацію світло системи, частково провести модернізацію злітної смуги, а також закупити обладнання для охорони, авіаційної безпеки.

22 лютого 2008 року Кабінет Міністрів України погодив концепцію Державної цільової програми розвитку аеропортів України до 2020 року. Реалізація концепції Державної цільової програми розвитку аеропортів дозволить довести стан аеропортів України до рівня міжнародних стандартів.

ІА "Вголос": НОВИНИ