За його словами, електронне урядування – це обіг документів електронним чином. Це те саме, що в міськраді документообіг, але на значно вищому рівні. Кожен держслужбовець буде мати свій закодований електронний підпис. Скорочуються шалені витрати за канцтовари, а також заощаджується час. «Це не тільки документообіг, а й база даних державних службовців у цілій країні» - наголошує Микитин.

Також Головдержслужба запроваджує так звану систему - картку в електронному вигляді, де буде повністю все про державного службовця від моменту вступу до моменту виходу, - зазначає він.

«Головдержслужба не просто пропонує електронне урядування, вона вже його впроваджує в себе. У всіх підрозділах і у центральному апараті» - інформує депутат.

Варто відзначити також впровадження IP-телефонії – телефон з відеокамерою, який стоїть на комп’ютері. «Ми можемо таким чином проводити відео-конференції, не виїжджаючи наприклад у Київ, що скорочує витрати на відрядження. Не витрачаються кошти також за міжміський зв’язок. Це велика економія фінансів» - додав Микитин.

ІА "Вголос": НОВИНИ